content creator pro headz-up

Do našeho týmu hledáme kreativního a energetického tvůrce obsahu, který bude hrát klíčovou roli v rozvoji digitálního footprintu našich klientů na sociálních sítích. Pokud máte vášeň pro storytelling, jste na vlně s nejnovějšími trendy v digitálním marketingu a máte zkušenosti s vytvářením angažujícího obsahu, hledáme možná právě vás.

Úkoly a odpovědnosti:

Co byste měli mít:

Jazykové dovednosti: Naši klienti často komunikují v angličtině, je tedy potřeba skvělá znalost tohoto jazyka zejména v psané formě.

Lokace: Ačkoliv jsme z Plzně, posilu do našeho týmu hledáme nyní primárně z Prahy. Je to dáno tím, že klienti, pro které bude obsah vznikat jsou často z Prahy. Jednou za čas ale bude potřeba dorazit za také námi do Plzně.

Úvazek: Hledáme člověka, který se práci na našem zadání dokáže věnovat dva dny v týdnu. Do budoucna počítáme s rozšířením.

Doma jsme v Plzni, ale rádi za vámi přijedeme kamkoliv.

Dejte nám vědět o svém projektu.